Alli – opinie o tabletkach odchudzających


W USA właśnie zatwierdzone zostały przez tamtejszy urząd ds. leków i żywności pierwsze pigułki na utratę wagi, które maja być dostępne bez recepty. Cudowna pigułka nazywa się Alli i patrząc na zatrważające wyniki raportów szczególnie w USA i Europie, zdaje się, że pojawiła się w idealnym momencie.

Podczas gdy otyłość jest poważnym problemem w Ameryce już od jakiegoś czasu, gdzie 65% osób dorosłych ma nadwagę lub jest otyła, w Europie zjawisko to właśnie zaczyna się nasilać pl.wikipedia.org. Ponieważ pigułki odchudzające cieszyły się jak dotąd złą sławą, zatwierdzenie produktu przez FDA dla wielu z pewnością okaże się dużym wsparciem.

Pigułka Alli jest słabszą wersją leku na receptę Xenical (znanego również jako Orlistat), który okazał się być bezpieczny i daje dobre wyniki kliniczne. W badaniach wykazano, że pacjenci zażywający Xenical w połączeniu z programem odchudzającym tracili średnio 24kg w 6 miesięcy, podczas gdy pacjenci, którym podawano placebo stracili o połowę mniej.

Chociaż wiele osób może traktować Alli jako szybką drogę do utraty kilogramów, to specyfik ten działa znacznie lepiej w połączeniu z ćwiczeniami czy ostrożną dietą. Mogą pojawić się delikatnie nieprzyjemne skutki uboczne jeśli klient będzie kontynuował bogatą w tłuszcze dietę podczas stosowania Alli ze zwiększonymi wzdęciami i rzadkim stolcem ponieważ lek ten redukuje ilość przyswajanego przez organizm tłuszczu. Xenical był produktem wytwarzanym przez firmę Roche, jednak rok temu światowy gigant farmaceutyczny GlaxoSmithkline nabył prawa amerykańskie do niego i jest odpowiedzialny za ukazanie się Alli https://pl.wikipedia.org/wiki/Weganizm. Pigułka, po ogromnej kampanii reklamowej, ma stać się cudownym lekiem na amerykańskim rynku. Ponieważ rynek środków odchudzających wciąż się rozwija fakt, że klient nie będzie musiał odwiedzić lekarza – co dla wielu było zawstydzające – okaże się z pewnością atrakcyjnym rozwiązaniem.

Rate this post