Etiaxil – skuteczny lek na nadpotliwość?


eżeli macie problemy z nadmiernym wydzielaniem potu z Waszego organizmu, wypróbujcie nowy lek, który pojawił się ostatnio na rynku – Etiaxil. Nadpotliwość jest chorobą, która ze względu na swoją specyfikę dotyka nie tylko sfery fizycznej lecz także psychicznej, dlatego też warto wypróbować każdy dostępny lek, który może przyczynić się do poprawy komfortu życia.

Etiaxil jest preparatem, który ze względu na swoje właściwości w skuteczny sposób redukuje wydzielanie się zwiększonej ilości potu z organizmu. Aktywne związki Etiaxilu zapewniają optymalną skuteczność wyhamowania pocenia się pod pachami, zapobiegając nieprzyjemnej woni oraz zabezpieczając przeciw-bakteryjne. Poniżej możecie zapoznać się z właściwościami preparatu jakim jest Etiaxil:

  • niezwykle praktyczny – nie wymaga codziennego stosowania ze względu na przedłużony czas działania,
  • preparat jest bezwonny i daje się stosować z pozostałymi waszymi ulubionymi kosmetykami: dezodorantami, wodami toaletowymi,
  • nie plami odzieży (wchłania się gdy śpimy, a po porannej kąpieli nie odczuwamy już jego obecności, choć efekt wyhamowania potu został osiągnięty),
  • skuteczny i wydajny (jedno opakowanie wystarczy na okres powyżej dwóch miesięcy).

W początkowej fazie należy stosować Etiaxil każdego wieczoru do osiągnięcia pożądanego efektu (zwykle przez 2-3 dni). Następnie stosować 1-2 razy w tygodniu lub tak często jak to jest konieczne aby utrzymać intensywność wydzielania się potu pod kontrolą. Gdy masz wrażliwą skórę stosuj Etiaxil co drugi wieczór (przez 6 dni) a następnie 1-2 razy w tygodniu. Nie aplikować dzieciom bez porady lekarza. Problemy z nadpotliwością rzadko występują u dzieci przed okresem dojrzewania.

Etiaxil – opinie:

Klaudia

Wiele razy szukałam na forach pełnych odpowiedzi ludzi na temat ETIAXILU, bo obecywali, ze będa pisac jak to on na nich działa itd. W rzeczywistości mało kto tak robił, więc poistanowiłam być nieco inna. Otóż Etiaxil kupiłam, bo miałam od niedawna małe problemy z „plamami” pod pachami. Moja opinia?
Idealny! Na poczatku nie bylam do niego przekonana i nie używałam go zgodnie z instrukcją, czyli NA NOC! Robiłam to w dzień, co powodowało, że moja skóra była podrażniona, a środek nie dawałam zadowalającego efektu. Pewnego razu pokusiłam się o użycie go na noc i eureka! Problemy z poceniem z dnia na dzień coraz bardziej ustępowały, a wystarczyło mi na to zaledwie 3 użycia środka na noc. Zdziwiła, a raczej zszokowała mnie cena za tak małe opakowanie, ale teraz spokojnie stwierdzam, ze srodek jest bardzo wydajny i skuteczny, a przede wszytskim wart swojej ceny. Jesli ktoś miałby problemy z nadmiernym poceniem się z czystym sumieniem polece ETIAXIL! 🙂

Izizia

Etiaxil stosuje juz od baardzo dawna,swietny jest,fakt czasem podraznia mi skore pod pachami ale to moze moja wina,bo moze skora byc juz podrazniona podczas golenia albo niewystarczajaco wysuszona ale warto pocierpiec i to aby czuc sie pewnie i komfortowo.

Anna

Stosuję etiaxil już miesiąc.Na początku 3 razy użyłam codziennie- jedno pociągnięcie dezodorantem na suchą skórę -po dokładnym wytarciu ręcznikiem odczekałam jeszcze 15 min aby skóra była naprawdę sucha .Po zastosowaniu trzeba wysuszyć czyli trzymać ręce nie przy ciele.
Pot naprawdę zniknął .Pojawił się ponownie po 5 dniach .Teraz więc stosuję ten antyrespirant 1 raz na 5 dni i to wystarczy.Jak skóra nie będzie w 100 % sucha i naniesiemy dezodorant -to niestety będzie nas swędziało (szczypało) przez kilka dni .Nawet kąpiel nie pomogła aby złagodzić swędzenie.Mimo wysykiej ceny jak na razie jestem zadowolona z efektów.

Joanna

Ja stosuje Etiaxil juz ponad 3 lata i jest super. Na poczatku uzywalam 2 razy w tygodniu, pozniej raz na 7 dni, a teraz raz na dwa tygodnie.Przy wysychaniu dezodorantu lekko swedzi, ale po kilku minutach mija. Jak na razie nie mam zadnych skutkow ubocznych. POLECAM!

 

Rate this post