Recenzja Vaseline spray & go


Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją kosmetyku, który zrewolucjonizował w pewien sposób moją pielęgnację ciała. W lecie, kiedy temperatury rosną ostatnie na co mam ochotę to smarować się lepiącym balsamem, który potrzebuję wiele czasu żeby się wchłonąć. Całe szczęście kilka miesięcy temu zakupiłam pierwszy raz balsam w sprey’u od Vaseline i od tamtego czasu co jaki czas do niego wracam. Podczas wakacji jest moim mini MUST HAVE, więc zapraszam Was do poznania go trochę lepiej.

Vaseline Spray & Go Body Moisturizer – podstawowe informację:

„Vaseline® Spray & Go to balsamy do ciała w spray’u głęboko* nawilżające i błyskawicznie wchłaniające się w skórę https://pl.wikipedia.org/wiki/Maseczka_kosmetyczna. Dzięki wyjątkowej formule zamkniętej w spray’u produkty są bardzo wygodne w użyciu. Balsamem można szybko i łatwo pokryć całą powierzchnię skóry, a potem tylko delikatnie wetrzeć i gotowe! Nigdy dotąd pielęgnacja ciała nie była tak prosta! Balsam natychmiast pozostawia skórę miękką, nie pozostawia uczucia tłustości i lepkości. W linii dostępne są 3 rodzaje balsamów o przyjemnych zapachach.

* Działanie na rogową warstwę naskórka”

3 dostępne wersje:

  • Cocoa Radiant – posiadana obecnie przeze mnie
  • Essential Moisture
  • Aloe Fresh

Balsam zamknięty jest w 190 ml smukłej metalowej butelce, aplikacja nie sprawia najmniejszego problemu. Producent nie daje nam żadnej zatyczki, więc aby zabezpieczyć się przed samowolnym wydostaniem się balsamu wystarczy przekręcić plastikowy aplikator. Aplikacja balsamu w formie sprey’u jest niezwykle wygodna i szybka, więc jeśli nie lubicie poświęcać dużo czasu zwłaszcza rano na nakładanie balsamu na ciało to będziecie zachwycone. Najważniejsza obietnica, a zarazem hasło całej serii „sprey and go” jest spełniona w 100% – po spryskaniu się balsamem rozsmarowujemy go na ciele, a już po chwili (około 30sekund) możemy śmiało zakładać ubrania. Najważniejsza obietnica, a zarazem hasło całej serii „sprey and go” jest spełniona w 100% – po spryskaniu się balsamem rozsmarowujemy go na ciele, a już po chwili (około 30sekund) możemy śmiało zakładać ubrania

Rate this post