Recenzja Vaseline spray & go


Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją kosmetyku, który zrewolucjonizował w pewien sposób moją pielęgnację ciała. W lecie, kiedy temperatury rosną ostatnie na co mam ochotę to smarować się lepiącym balsamem, który potrzebuję wiele czasu żeby się wchłonąć. Całe szczęście kilka miesięcy temu zakupiłam pierwszy raz balsam w sprey’u od Vaseline i od tamtego czasu co jaki czas do niego wracam. Podczas wakacji jest moim mini MUST HAVE, więc zapraszam Was do poznania go trochę lepiej.

Vaseline Spray & Go Body Moisturizer – podstawowe informację:

„Vaseline® Spray & Go to balsamy do ciała w spray’u głęboko* nawilżające i błyskawicznie wchłaniające się w skórę goji cream opinie. Dzięki wyjątkowej formule zamkniętej w spray’u produkty są bardzo wygodne w użyciu. Balsamem można szybko i łatwo pokryć całą powierzchnię skóry, a potem tylko delikatnie wetrzeć i gotowe! Nigdy dotąd pielęgnacja ciała nie była tak prosta! Balsam natychmiast pozostawia skórę miękką, nie pozostawia uczucia tłustości i lepkości dobrze. W linii dostępne są 3 rodzaje balsamów o przyjemnych zapachach.

* Działanie na rogową warstwę naskórka”

3 dostępne wersje:

  • Cocoa Radiant – posiadana obecnie przeze mnie
  • Essential Moisture
  • Aloe Fresh

Balsam zamknięty jest w 190 ml smukłej metalowej butelce, aplikacja nie sprawia najmniejszego problemu. Producent nie daje nam żadnej zatyczki, więc aby zabezpieczyć się przed samowolnym wydostaniem się balsamu wystarczy przekręcić plastikowy aplikator https://pl.wikipedia.org/wiki/Odchudzanie. Aplikacja balsamu w formie sprey’u jest niezwykle wygodna i szybka, więc jeśli nie lubicie poświęcać dużo czasu zwłaszcza rano na nakładanie balsamu na ciało to będziecie zachwycone. Najważniejsza obietnica, a zarazem hasło całej serii „sprey and go” jest spełniona w 100% – po spryskaniu się balsamem rozsmarowujemy go na ciele, a już po chwili (około 30sekund) możemy śmiało zakładać ubrania. Najważniejsza obietnica, a zarazem hasło całej serii „sprey and go” jest spełniona w 100% – po spryskaniu się balsamem rozsmarowujemy go na ciele, a już po chwili (około 30sekund) możemy śmiało zakładać ubrania

Rate this post